Bezoek Deltapark Neeltje Jans en verblijf bij een Fletcher hotel in de buurt van de Oosterscheldekering in Zeeland.
Op zoek naar een hotel in de buurt van Neeltje Jans? Maak uw bezoek aan Zeeland compleet en boek een hotel.
Een overnachting bij een Fletcher hotel in de buurt maakt uw bezoek aan Neeltje Jans extra ontspannen. Schuif direct aan voor een diner en geniet van een welverdiende nachtrust in een hotel aan de kust.
Combineer Deltapark Neeltje Jans met de Zeeuwse stranden, het centrum van Middelburg of een wandeling door de duinen. Bekijk onze arrangementen voor een compleet weekend aan de kust.
De Deltawerken van dichtbij beleven op een unieke locatie in de Oosterschelde. Neeltje Jans combineert een leerzaam museum met buitenactiviteiten voor het hele gezin.
Deltapark Neeltje Jans ligt op het voormalige werkeiland in de Oosterschelde, midden tussen de sluizen van de Oosterscheldekering. Het park vertelt het verhaal van de Deltawerken: hoe Nederland zich na de Watersnoodramp van 1953 beschermde tegen de zee. In het museum ontdekt u aan de hand van maquettes, filmbeelden en interactieve tentoonstellingen hoe dit megaproject tot stand kwam. Buiten kunt u over de kering zelf wandelen en de enorme pijlers van dichtbij bekijken. Voor kinderen zijn er speeltoestellen, een waterglijbaan en een orkaan-simulator die wind en regen nabootst. Zo is een bezoek aan Neeltje Jans zowel leerzaam als een echt dagje uit.
De omgeving van Neeltje Jans biedt volop mogelijkheden om uw verblijf uit te breiden. De Zeeuwse kust ligt binnen handbereik: brede stranden bij Burgh-Haamstede en Renesse zijn binnen een kwartier te bereiken. Voor liefhebbers van cultuur en gezelligheid is het historische centrum van Middelburg een aanrader, de Lange Jan toren en sfeervolle terrassen. Vis- en mosselliefhebbers komen in Zeeland sowieso aan hun trekken, want verse Zeeuwse mosselen en oesters vindt u in de regio overal. Het Veerse Meer, op korte afstand van Neeltje Jans, is ideaal voor watersport of een rustige fietstocht langs het water. Maak van uw bezoek aan de Deltawerken een compleet weekend weg naar Zeeland.
Deltapark Neeltje Jans is goed bereikbaar via de N57, die direct over de Oosterscheldekering loopt. Er is een groot parkeerterrein bij het park waar u tegen een kleine vergoeding kunt parkeren. Het park is seizoensgebonden geopend, met ruime openingstijden in het voorjaar en de zomer. Raadpleeg de officiële website voor de actuele openingsdagen en eventuele evenementen. Vanuit de Fletcher Hotels in Kamperland, Burgh-Haamstede en Middelburg bent u binnen een kwartier op locatie.
Even geduld a.u.b.
Resultaten worden ververst.